DATARECOVERY: Hlavní stránka
PŘIHLÁSIT  Záchrana dát, obnova dát | DATARECOVERYAdatmentés, adatvissza | DATARECOVERYВосстановление данных, спасение данных | DATARECOVERYRecuperare de date, salvare de date | DATARECOVERYRikuperimi i të dhënave, shpëtimi i të dhënave | DATARECOVERYRécuperation des donées, restauration des donées | DATARECOVERYDatenrettung, Datenwiederherstellung | DATARECOVERYData Recovery, Data Rescue | DATARECOVERY
DATARECOVERY: Hlavní stránka

Obnova a záchrana dat z pevných disků

Co musíte udělat pro obnovu dat?

Když si ublížíte, zavoláte první pomoc. V případě poškození  harddisku, ztráty nebo smazání dat z pevného disku je to stejné. Stačí zavolat první pomoc z DATARECOVERY, kde disponují špičkově vybavenou laboratoří pro obnovu a záchranu dat, díky níž jsou schopni úspěšně provést obnovu dat i z vysoce poškozených nosičů dat - nezáleží, jestli  softwarově, mechanicky nebo elektronicky. Nikdy se nepokoušejte o obnovu dat z Vašeho média sami. Výsledkem je zpravidla ještě větší poškození nosiče dat a někdy i definitivní ztráta dat.

Jak postupují odborníci při obnově dat?

K obnově dat není třeba celý počítač. Pokud si nevíte rady, jak pevný disk vymontovat, technici vám pomohou. DATARECOVERY si od vás harddisk zdarma vyzvedne.

Prvním krokem každé obnovy dat je důkladná diagnostika, která určí rozsah a stupeň poškození. Nefunkční disk můžete také přinést osobně. Prvotní posouzení možnosti záchrany dat provede DATARECOVERY standardně zdarma.

Expresní obnova dat

Závisí na ztracených datech chod vaší firmy? DATARECOVERY funguje nonstop a nabídne vám expresní obnovu ztracených dat. Znamená to, že se obnově dat věnuje přednostně, dokud obnovu zcela nedokončí. DATARECOVERY dosahuje při obnově a záchraně dat mimořádně vysoké úspěšnosti. Za záchranu platíte jen tehdy, pokud DATARECOVERY vaše data skutečně obnoví. Ceny jsou dostupné pro každého a navíc si lze pořídit záchranu dat na splátky.

Odkud lze data obnovit? Dnešní moderní technologie umožňují obnovu dat prakticky z jakéhokoli paměťového média. Data lze zachránit ze všech typů pevných disků (HDD), nezáleží na značce ani na velikosti harddisku. Zachránit lze dokonce i data z takzvaných cvakajících disků Western Digital.

Specializací DATARECOVERY je obnova dat z diskového pole RAID, kde se může pochlubit 100% úspěšností. Ve většině případů je po obnově dat možné systém dál provozovat bez reinstalace.

Během několika posledních let se velmi rozšířily nejrůznější digitální paměťové karty a USB flash disky. Jejich životnost je omezená, což si ne všichni uživatelé uvědomují. DATARECOVERY umí obnovit data prakticky ze všech flash disků a paměťových karet. Obnova dat je možná z USB flash disku (klíčenky), paměťové karty, SSD disky, obnovit lze i data z integrovaných pamětí telefonů, digitálních fotoaparátů, videokamer a dalších elektronických zařízení.

Data lze však obnovit a zachránit i z disket, CD, DVD, Blu-ray, magnetických pásek a jiných datových médií.

Už žádná ztracená data

DATARECOVERY, založená jejím současným jednatelem a ředitelem panem Vojtěchem Kavanem, je ryze českou firmou a obnovou dat se zabývá od roku 1991. Působí v České republice, Německu, Maďarsku a na Slovensku, její služby ale využívají zákazníci z celé Evropy. DATARECOVERY disponuje rozsáhlým know-how a především prvotřídně vybavenou laboratoří pro obnovu dat, která je jediná svého druhu ve střední Evropě. Co neobnoví DATARECOVERY, to už nikdo… Vojtěch Kavan, jednatel DATARECOVERY, s.r.o.

Hledej
Kontakt První pomoc
© Vojtěch Kavan, jednatel společnosti DATARECOVERY, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
» Děkujeme za perfektní služby. Mohu potvrdit, že odvádíte vynikající práci. « D. Sanford, SSM, Western Digital
» [100%] výsledek záchrany dat, kterou jiní nebyli schopni provést... « R. Rahumägi, CTO, Quelle
Záchrana dat na splátky Divadlo DISK FlashRecovery: obnova dat (záchrana dat) z USB Flash, SSD, paměťových karet Zachraňujeme nejen data: Botanická zahrada - Wolémie
Záchrana dat, obnova dat - DATARECOVERY, s.r.o. - Česky Data recovery, data rescue - DATARECOVERY, s.r.o. - English Daten Rettung, Daten Wiederherstellung - DATARECOVERY, s.r.o. - Deutsch Восстановление данных, спасение информации - DATARECOVERY, s.r.o. - Pусский Récupération de données - DATARECOVERY, s.r.o. - Français Recuperación de datos - DATARECOVERY, s.r.o. - Español Recupero Dati - DATARECOVERY, s.r.o. - Italiano Záchrana dát, obnova dát - DATARECOVERY, s.r.o. - Slovensky Odzyskiwanie danych - DATARECOVERY, s.r.o. - Polski