DATARECOVERY: Hlavní stránka
PŘIHLÁSIT  Záchrana dát, obnova dát | DATARECOVERYAdatmentés, adatvissza | DATARECOVERYВосстановление данных, спасение данных | DATARECOVERYRecuperare de date, salvare de date | DATARECOVERYRikuperimi i të dhënave, shpëtimi i të dhënave | DATARECOVERYRécuperation des donées, restauration des donées | DATARECOVERYDatenrettung, Datenwiederherstellung | DATARECOVERYData Recovery, Data Rescue | DATARECOVERY
DATARECOVERY: Hlavní stránka

Zpracování dat

Další kapitola: Likvidace dat

Zpracování dat

Záchrana dat, obnova dat: Zpracování dat

Expertíza, forenzní analýza

Při práci s datovými médii či soubory na velmi nízké úrovni máme přístup k informacím a úrovním záznamu, které jsou pro běžného uživatele či systém víceméně či zcela nedostupné. Ve spojení s podrobnou znalostí specifik a funkcí souborových a operačních systémů tak můžeme získat informace již zdánlivě nepřístupné či neexistující.

Forenzní analýza a expertíza, například v podobě sledování stop, třebaže i úmyslně zahlazených, patří k žádaným službám při důkazních řízeních nejen v detektivních románech, ale i v běžné praxi např. pro potřeby Policie ČR.

Zpracování dat

Neustálá práce s daty na nejrůznějších úrovních umožnila vývoj pokročilých nástrojů a postupů pro vyhledávání, analýzu a následné zpracování dat téměř libovolným způsobem. Hojně využívané jsou tyto služby pro zpracování velkých objemů dat a při práci s neznámými či nedokumentovanými formáty dat.

Konverze dat

Historie, konkurenční boj, rozdílné potřeby a mnoho dalších faktorů daly vzniknout nespočtu rozličných formátů souborů. Každý byl vytvořen s ohledem na konkrétní potřeby, prostředí, dobu a účel a nese s sebou řadu specifických výhod a nevýhod. Tato pestrost však má jednoho společného jmenovatele: vzájemnou nekompatibilitu. V praxi se tak běžně setkáváme se soubory, které, ač zcela v pořádku, jednoduše nelze na daném zařízení či software přečíst.

A právě pro tyto případy nabízíme službu konverze dat, aneb převod dat z jednoho formátu do jiného. Tato služba samozřejmě není zcela univerzální, nicméně náš individuální přístup zaručuje vysokou šanci na úspěšné provedení v širokém spektru datových typů a formátů.

DATARECOVERY, s.r.o., ředitel a jednatel Vojtěch Kavan
Hledej
Kontakt První pomoc
© Vojtěch Kavan, jednatel společnosti DATARECOVERY, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
» Děkujeme za perfektní služby. Mohu potvrdit, že odvádíte vynikající práci. « D. Sanford, SSM, Western Digital
» [100%] výsledek záchrany dat, kterou jiní nebyli schopni provést... « R. Rahumägi, CTO, Quelle
Záchrana dat na splátky Divadlo DISK FlashRecovery: obnova dat (záchrana dat) z USB Flash, SSD, paměťových karet Zachraňujeme nejen data: Botanická zahrada - Wolémie
Záchrana dat, obnova dat - DATARECOVERY, s.r.o. - Česky Data recovery, data rescue - DATARECOVERY, s.r.o. - English Daten Rettung, Daten Wiederherstellung - DATARECOVERY, s.r.o. - Deutsch Восстановление данных, спасение информации - DATARECOVERY, s.r.o. - Pусский Récupération de données - DATARECOVERY, s.r.o. - Français Recuperación de datos - DATARECOVERY, s.r.o. - Español Recupero Dati - DATARECOVERY, s.r.o. - Italiano Záchrana dát, obnova dát - DATARECOVERY, s.r.o. - Slovensky Odzyskiwanie danych - DATARECOVERY, s.r.o. - Polski